RT0402CRE073K16L
MFR.Part #
RT0402CRE073K16L
JLCPCB Part #
C4065429
Description
-55℃~+155℃ 3.16kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS