RT0402CRE0734K8L
MFR.Part #
RT0402CRE0734K8L
JLCPCB Part #
C2120862
Description
-55℃~+155℃ 34.8kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS