RT0402CRE0730K9L
MFR.Part #
RT0402CRE0730K9L
JLCPCB Part #
C2121021
Description
-55℃~+155℃ 30.9kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS