RT0402CRE072K05L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0402CRE072K05L
JLCPCB Part #
C2120871
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS