RT0402CRE0724K3L
MFR.Part #
RT0402CRE0724K3L
JLCPCB Part #
C2120931
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS