RT0402CRE07232RL
MFR.Part #
RT0402CRE07232RL
JLCPCB Part #
C4328933
Description
-55℃~+155℃ 232Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS