RT0402CRE071K91L
MFR.Part #
RT0402CRE071K91L
JLCPCB Part #
C2121069
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS