RT0402CRE071K74L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0402CRE071K74L
JLCPCB Part #
C2121859
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS