RT0402CRE071K1L
MFR.Part #
RT0402CRE071K1L
JLCPCB Part #
C853491
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS