RT0402CRE07154RL
MFR.Part #
RT0402CRE07154RL
JLCPCB Part #
C2121064
Description
-55℃~+155℃ 154Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS