RT0402CRD0791KL
MFR.Part #
RT0402CRD0791KL
JLCPCB Part #
C4325368
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 91kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS