RT0402CRD078K66L
MFR.Part #
RT0402CRD078K66L
JLCPCB Part #
C2126935
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS