RT0402CRD078K25L
MFR.Part #
RT0402CRD078K25L
JLCPCB Part #
C2126961
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS