RT0402CRD0784R5L
MFR.Part #
RT0402CRD0784R5L
JLCPCB Part #
C2126771
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 84.5Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS