RT0402CRD075K62L
MFR.Part #
RT0402CRD075K62L
JLCPCB Part #
C4126383
Description
-55℃~+155℃ 5.62kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS