RT0402CRD07523RL
MFR.Part #
RT0402CRD07523RL
JLCPCB Part #
C3962739
Description
-55℃~+155℃ 523Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS