RT0402CRD073K57L
MFR.Part #
RT0402CRD073K57L
JLCPCB Part #
C4293395
Description
-55℃~+155℃ 3.57kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS