RT0402CRD0722R1L
MFR.Part #
RT0402CRD0722R1L
JLCPCB Part #
C3960955
Description
-55℃~+155℃ 22.1Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS