RT0402CRD071K4L
MFR.Part #
RT0402CRD071K4L
JLCPCB Part #
C4090303
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS