RT0402CRD071K33L
MFR.Part #
RT0402CRD071K33L
JLCPCB Part #
C3923908
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS