RT0402CRD0710K5L
MFR.Part #
RT0402CRD0710K5L
JLCPCB Part #
C3948292
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS