RT0402CRB074K99L
MFR.Part #
RT0402CRB074K99L
JLCPCB Part #
C1702752
Description
-55℃~+155℃ 4.99kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS