RT0402CRB074K7L
MFR.Part #
RT0402CRB074K7L
JLCPCB Part #
C5738559
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS