RT0402CRB0743KL
MFR.Part #
RT0402CRB0743KL
JLCPCB Part #
C4050336
Description
-55℃~+155℃ 43kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS