RT0402CRB0710KL
MFR.Part #
RT0402CRB0710KL
JLCPCB Part #
C1703899
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS