RT0402BRE07909RL
MFR.Part #
RT0402BRE07909RL
JLCPCB Part #
C853428
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 909Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS