RT0402BRE078R25L
MFR.Part #
RT0402BRE078R25L
JLCPCB Part #
C6288302
Description
-55℃~+155℃ 63mW 8.25Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS