RT0402BRE078K25L
MFR.Part #
RT0402BRE078K25L
JLCPCB Part #
C853423
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS