RT0402BRE0773R2L
MFR.Part #
RT0402BRE0773R2L
JLCPCB Part #
C853390
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 73.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS