RT0402BRE0769K8L
MFR.Part #
RT0402BRE0769K8L
JLCPCB Part #
C853374
Description
-55℃~+155℃ 63mW 69.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS