RT0402BRE0768K1L
MFR.Part #
RT0402BRE0768K1L
JLCPCB Part #
C853369
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 68.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS