RT0402BRE075R62L
MFR.Part #
RT0402BRE075R62L
JLCPCB Part #
C5897113
Description
-55℃~+155℃ 5.62Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS