RT0402BRE0751KL
MFR.Part #
RT0402BRE0751KL
JLCPCB Part #
C853316
Description
-55℃~+155℃ 50V 51kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS