RT0402BRE0749K9L
MFR.Part #
RT0402BRE0749K9L
JLCPCB Part #
C853300
Description
-55℃~+155℃ 49.9kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS