RT0402BRE0731K2L
MFR.Part #
RT0402BRE0731K2L
JLCPCB Part #
C6668597
Description
-55℃~+155℃ 31.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS