RT0402BRE072K26L
MFR.Part #
RT0402BRE072K26L
JLCPCB Part #
C853192
Description
-55℃~+155℃ 2.26kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS