RT0402BRE0724K9L
MFR.Part #
RT0402BRE0724K9L
JLCPCB Part #
C853157
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS