RT0402BRE0723R2L
MFR.Part #
RT0402BRE0723R2L
JLCPCB Part #
C853151
Description
-55℃~+155℃ 23.2Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS