RT0402BRE071K13L
MFR.Part #
RT0402BRE071K13L
JLCPCB Part #
C853093
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS