RT0402BRE0716K2L
MFR.Part #
RT0402BRE0716K2L
JLCPCB Part #
C853059
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS