RT0402BRE0712RL
MFR.Part #
RT0402BRE0712RL
JLCPCB Part #
C853017
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS