RT0402BRE0712K1L
MFR.Part #
RT0402BRE0712K1L
JLCPCB Part #
C853009
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS