RT0402BRE0710RL
MFR.Part #
RT0402BRE0710RL
JLCPCB Part #
C705642
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS