RT0402BRD1310R2L
MFR.Part #
RT0402BRD1310R2L
JLCPCB Part #
C5897109
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS