RT0402BRD0790K9L
MFR.Part #
RT0402BRD0790K9L
JLCPCB Part #
C852949
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 90.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS