RT0402BRD078R66L
MFR.Part #
RT0402BRD078R66L
JLCPCB Part #
C7064933
Description
-55℃~+155℃ 63mW 8.66Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS