RT0402BRD0779K6L
MFR.Part #
RT0402BRD0779K6L
JLCPCB Part #
C7064928
Description
-55℃~+155℃ 63mW 79.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS