RT0402BRD07787RL
MFR.Part #
RT0402BRD07787RL
JLCPCB Part #
C728564
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 787Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS