RT0402BRD076K9L
MFR.Part #
RT0402BRD076K9L
JLCPCB Part #
C852902
Description
-55℃~+155℃ 50V 6.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS