RT0402BRD076K2L
MFR.Part #
RT0402BRD076K2L
JLCPCB Part #
C852896
Description
-55℃~+155℃ 50V 6.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS